Jesteśmy agencją reklamową Bkr, która ma swoją siedzibę w Gdańsku, ale naszą ofertę kierujemy do mieszkańców całego kraju.
Wśród nich mogą być zarówno osoby indywidualne oraz instytucje publiczne.
Własne świadczenia wykonujemy już od kilkunastu lat, co umożliwiło nam zdobycie ogromnego doświadczenia przydatnego w jeszcze lepszym realizowaniu proponowanych usług.

Wszelkie świadczenia wykonujemy w sposób profesjonalny i zgodny z zadeklarowanym wcześniej terminem.

Dla stałych klientów przygotowujemy promocje, oraz atrakcyjne rabaty.
Gdy skorzystasz z naszych świadczeń to będziesz mógł liczyć zarówno na stworzenie reklamy internetowej oraz zewnętrznej.
Ponadto wykonujemy także usługi z branży poligraficznej.
Jeśli chodzi o reklamę internetową, to w jej ramach projektujemy strony internetowe zajmując się od razu ich pozycjonowaniem.

Oferujemy również stworzenie linków sponsorowanych dla firmy, która pragnie się wypromować w ten sposób.

W przypadku reklamy zewnętrznej klienci mogą spodziewać się wykonania profesjonalnych bilboardów, szyldów reklamowych, reklamy z liter przestrzennych oraz świetlnych.
Gdy zaś chodzi o świadczenia poligraficzne to nasi interesanci mogą zamówić przygotowanie ulotek, wizytówek, kalendarzy oraz wszelkich innych materiałów promocyjnych.
Proponujemy także Państwu wykonanie firmowych teczek i kopert, aby w ten sposób zwiększyć prestiż określonej instytucji.

Dla stałych klientów organizujemy też ciekawe promocje, a niskie ceny za nasze świadczenia są doskonałym powodem, dla jakiego należy wybrać agencję reklamową Bkr.

Czekamy na Państwa na stronie internetowej bkr.pl.
Na niej można znaleźć niezbędne dane teleadresowe potrzebne do rozpoczęcia współpracy.